gototopgototop

Elektronické časomiery pre atletiku a iné športy

Hlavná charakteristika:


• bezdrôtové ovládanie
• pevná hliníková konštrukcia
• možné napájať aj z autobatérie


Časomiera 220

Elektronická časomiera je využiteľná na rôzne atletické podujatia ako maratón, triatlon, lyžiarske bežecké disciplíny. Je to základný model časomiery, ktorú ponúkame. Časomiera sa dá vyrobiť aj so zobrazovaním aktuálneho času a teploty, čo rozširuje využiteľnosť aj v čase uskladnenia časomiery ako exterierové hodiny s teplomerom.

Pre zákazníkov s časomerným zariadením od renomovaných výrobcov ako ALGE, OMEGA a  pod. nieje problém vyrobiť časomieru pre toto časomerné zariadenie.Týmto spôsobom  sú napojené časomiery v zariadeniach na meranie zjazdového lyžovania - firma Videocom, meranie vodného slalomu v Čunove, časomiery firmy HrDo sport, ktoré sa používajú aj na Atletickom moste v Dubnici nad Váhom.


Časomiera pre hasičské športy

Na obrázku je časomiera pre hasičké športy, ktorá je ovládaná výstrelom z pištole a presnosť požiarneho zásahu zobrazujú svetlá z LED diód vedľa terčov.Časomiery a merače vetra pre atletiku

Naše panely vieme pripojiť aj k meracím zariadeniam od iných výrobcov. Príkladom je napojenie na časomerné zariadenia ao renomovaného zahraničného výrobcu na Atletickom moste v Dubnici nad Váhom. Časomiery v Dubnici nad Váhom boli dodané ako subdodávka pre firmu HrDo Sport, ktorá ich osadila do mobilných otočných stojanov. Okrem časomier sú na obrázkoch aj počítadlo kôl v trojstrannom prevedení a merač sily vetra.

dub1
dub2
dub3
dubnica1
dubnica10
dubnica11
dubnica4
dubnica5
dubnica6
dubnica8
dubnica9
pocitadlo_kol1
01/12 
start stop bwd fwd

Generic Cialis Professional 100 mg

copyright В© 2013 by Libor Gonda